Акція “Свічка пам’яті” пройде 23 листопада у Музеї літератури

Акція “Свічка пам’яті” пройде 23 листопада у Музеї літератури

У День пам’яті жертв голодомору, 23 листопада, в Національному музеї літератури України відбудеться акція “Свічка пам’яті”.

Як повідомила Анжеліка Рудницька, ініціаторка цієї благодійно-просвітницької мистецької акції, захід включатиме кілька різних подій — і виставку, і читання поезій, і виконання народних псалмів та “Реквієму”.

“Ці заходи послідовно відбуватимуться у різних залах музею — в одному залі будуть “Голоси правди”, де про голодомор розповідатимуть свідки тих подій; в іншому відкриється виставка Валерія Франчука “Розгойдані дзвони пам‘яті”; в каплиці музею звучатимуть народні псальми у виконанні відомих фольклористів. А потім ми запросимо всіх у найбільший зал, де будуть читати поезії Катерина Степанкова, Лариса Руснак і Павло Коробчук. Там же прозвучить “Реквієм” - новий твір українського композитора Євгена Петриченка”, - розповіла Рудницька.

Вона зазначила також, що присутніх на заході почастують хлібом.

“У фіналі ми завжди пригощаємо усіх наших гостей хлібом — виносимо велику білу українську паляницю як знак багатства нашої країни, могутності та єдності. А також запалимо Свічку пам’яті разом з усією Україною о четвертій годині”, - сказала Рудницька.

Ініціаторка акції повідомила, що захід 23 листопада почнеться о 14.30, і запросила всіх охочих. А також нагадала про благодійну місію акції. Рада обрала двох нових членів екологічного й оборонного комітетів. Верховна Рада ухвалила постанову №2394 “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання"”.

Стрічка новин