У Кременчуці планують повну реконструкцію вуличного освітлення

У Кременчуці планують повну реконструкцію вуличного освітлення

Такі роботи передбачено провести на вулицях, які проходять вдовж магістральних шляхів на правому та лівому берегах Дніпра.

Про це повідомив міський голова Віталій Малецький. Керівник міста наголосив, що за умови вирішення всіх процедурних питань  цей проєкт реалізовуватиметься у співпраці з Північною екологічною фінансовою  корпорацією  НЕФКО.  Зокрема, в його рамках планується застосувати сучасні технології, переоснастити мережі зовнішнього освітлення та  встановити на них системи автоматичного підлаштування до режимів світла  «день-ніч». Такі роботи передбачено провести на вулицях, які проходять вдовж магістральних шляхів на правому та лівому берегах Дніпра.

Нагадаємо, що у 2016 році Кременчук у співпраці з корпорацією «Нефко»  вже було проведене будівництво та реконструкцію мереж вуличного освітлення, встановлено  сучасні  LED – світильники  на   близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі,  де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, та де використовувалися лампи  50-ти річної давнини.

Стрічка новин