1 жовтня на Полтавщині починається осінній призов

Про це повідомив військовий комісар Дмитро Губський. За його словами, орієнтовно призвуть 606 чоловік, з резервом – 830 призовників.

Призов пройде у два етапи: перший триватиме з сьомого по вісімнадцяте жовтня. За цей час хочуть призвати до служби 58 відсотків призовників. Другий етап призову пройде з вісімнадцятого листопада по четверте грудня, розповідає Дмитро Губський. 

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області 

- На обліку підлягають призову у Полтавській області 13 645 призовників. Планове завдання для нас – лише 830 чоловік. І по районам: Велика Багачка – 187 призовників, Гадяч – 691, Глобино – 636, Горішні плавні – 427, Гребінка – 293, Диканька – 82, Зіньків – 232.

Владислав Литовченко, начальник відділу призову Полтавського обласного військового комісаріату

- Слід зазначити, що призов на строкову військову службу є державною функцією, яка організовується та здійснюється міськими й районними державними адміністраціями, виконавчими органами міських рад у взаємодії з міськими військовими комісаріатами. Всі призовники, яким не надійшли повістки, зобов’язані до 10-го жовтня з’явитися у військовий комісаріат за місцем перебування на обліку.

Нагадаємо, у минулому році осінній призов почався першого жовтня й тривав до 31-го грудня. Тоді на Полтавщині на строкову службу призвали 675 чоловіків віком від 18-ти до 27-ми років, розповів військовий комісар Дмитро Губський.

Стрічка новин