Україна долучилась до підготовки тексту майбутньої угоди СОТ

Україна долучилась до підготовки тексту майбутньої угоди СОТ

Делегація Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в Женеві взяла участь у підготовці тексту майбутньої Угоди СОТ з питань електронної комерції.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

"Делегація Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на чолі із заступником міністра - торговим представником України Тарасом Качкою взяла участь у черговому засіданні співавторів Спільної заяви членів Світової організації торгівлі (СОТ) з питань електронної комерції, що проходило впродовж 24-27 вересня у місті Женева", - йдеться в повідомленні.

Під час робочого візиту торговий представник України провів зустрічі з важливими торговельними партнерами України, зокрема, з представниками країн США, ЄС, Китаю, Великої Британії, а також керівництвом Секретаріату СОТ та разом з членами делегації долучився до підготовки тексту майбутньої Угоди СОТ з питань електронної комерції.

"Під час робочих зустрічей з нашими партнерами ми обговорили важливі питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва та реформування СОТ. Зокрема, у фокусі уваги: забезпечення функціонування системи вирішення спорів, активізації функції СОТ як платформи для багатосторонніх торговельних переговорів, забезпечення прозорості та ефективного моніторингу діяльності СОТ, підвищення ефективності роботи регулярних органів СОТ та інші важливі питання", - сказав Качка.

Також у рамках засідання члени СОТ обговорили текстові пропозиції заінтересованих членів, у тому числі України, до майбутньої домовленості з питань електронної комерції з таких питань: сприяння електронним транзакціям (правове регулювання електронних транзакцій; автентифікація та електронні підписи; електронні контракти, розрахунки, рахунки-фактури тощо), недискримінація та відповідальність (застосування до цифрових товарів режиму найбільшого сприяння тощо), захист споживачів при здійсненні покупок в режимі он-лайн та від спаму, а також прозорість та співробітництво.

Стрічка новин