Полтавська вокалістка стала наймолодшою учасницею "Червоної рути"

Полтавська вокалістка стала наймолодшою учасницею "Червоної рути"

Анна Мельницька здобула другу премію. 

Дівчинка – наймолодша учасниця цьогорічної «Червоної рути», змагалася з дорослими і досвідченими вокалістами. Днями вони з наставницею повернулись із Чернівців, звідки привезли другу премію за виступ Анни, пише Коло.

Ані 10, живе і вчиться дівчинка в Полтаві. Уже 3 роки опановує вокал у вокально-хоровій студії «Домінус».   Цьогоріч обласний центр народної творчості запропонував студії взяти участь у престижному конкурсі, оскільки Аня два роки тому перемогла у відбірковому етапі на Полтавщині. 

– Ми поміркували, вирішили спробувати, хоча б взяти участь, на нагороди не сподівались, – розповідає Людмила Портна, керівниця студії. – Фестиваль ювілейний, хвилювались, але поїхали в Чернівці. Тривав він із 17 по 22 вересня.

Усього, за словами Людмили Портної, участь брали 950 вокалістів та колективів. Як говорить очільниця студії, Аню Мельницьку слухали акапельно, у супроводі не стали. Вона ж відкривала гала-концерт, що надзвичайно почесно для юної полтавки.

До слова, Аліна Лущай – одна з солісток гурту «Стрибожі внуці», кілька років тому мала їхати також на «Червону руту», але тоді якраз був звітний концерт Полтавщини у палаці «Україна», тому виступити на фесті не змогли. 

- Найгучніші оплески отримали маленька Анна Мельницька із Полтави, дівчинка була наймолодшою учасницею, та фольклорний гурт "Оксамит" із Луганщини, - пише "Молодий буковинець". 

Гран-прі цьогоріч не отримав ніхто.

Стрічка новин