На Полтавщині презентували проект розвитку шкіл на селі

На Полтавщині презентували проект розвитку шкіл на селі

«Крила успіху» передбачають зменшення шкільних предметів та полегшення шкільного портфеля для збереження здоров’я спини дітлахів.

На Полтавщині продовжується реалізація проекта удосконалення мережі освітніх закладів у селах регіону. Така інформація була оголошена на останньому засіданні в Сергіївській об’єднаній територіальній громаді, де спеціалісти розповідали результати «Крил успіху».

Зазначається, що відповідний проект реалізують у початкових класах. Він має на меті покращення навчального процесу та модернізації програми, відповідно до якої діти будуть отримувати тільки необхідні знання, продиктовані сьогоденням.

Відомо, що в рамках проекту вже вдалося інтегрувати 12 предметів, зменшивши їх кількість до шести. Окрім цього, більшість підручників замінили спеціальні журнали, де зразу можна виконувати завдання. Що стосується подробиць, то один курс має 30 журналів, які має використати учень за рік. Ціна такого журналу складає 180 грн для тих батьків, чиї діти беруть участь в експерименті, для інших ціна становить 275 гривень.

Стрічка новин