Полтавські громади від ЦРМС взяли участь у міжнародному форумі

Полтавські громади від ЦРМС взяли участь у міжнародному форумі

Громади Північної, Центральної та Західної України поспілкувалися з партнерами з Європи за питаннями впровадження партисипативної моделі стратегічного планування.

Представники 4-х полтавських громад взяли участь у міжнародному форумі який проходив у Львові. На ньому обговорювались питання підтримки органів місцевого самоврядування при переході на партисипативну модель стратегічного планування.

Як повідомили в Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування, Полтавщину на форумі представляли представники громад Полтавського, Карлівського та Новосанжарського районів області, а саме: Новоселівська, Мачухівська, Ланнівська та Руденківська ОТГ.

Чиновники поділилися своїми успішними практиками та шляхами подолання ризиків при впровадженні реформ. Так, заступник очільника Мачухівської громади Любов Лелюк говорила про проблеми голосування за проекти Бюджету участі. Представниця Новоселівської ОТГ Юлія Попова поділилася досвідом впровадження Агенції регіонального розвитку в ОТГ.

За словами очільниці Полтавського ЦРМС Ірини Балибіної, до участі у форумі були долучені ОТГ з найбільшим потенціалом та бажанням розвитку.

Стрічка новин