ЄБРР буде кредитувати Полтаву на закупку нових тролейбусів

ЄБРР буде кредитувати Полтаву на закупку нових тролейбусів

Керівництво Полтави склало договір поруки за кредитом на нові тролейбуси.

У Полтавській міській раді повідомили про успішне підписання договору поруки з Європейським банком реконструкції та розвитку на постачання та трансфер нових одиниць електротранспорту для громадського користування. Нові тролейбуси з’являться у місті восени.

Інформація про укладання договору була оприлюднена в.о міського голови Полтави Олександром Шамотою. За його словами, наступний крок – затвердження договору на наступній сесії міськради. Усього планується придбати 40 тролейбусів. Їх придбання буде фінансуватися ЄБРР за гарантійними зобов’язаннями Полтавської міськради.

Оновлення парку громадського електротранспорту Полтави планувалось ще минулого року. Спочатку комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» мало намір придбати кілька десятків одиниць транспорту за 10 млн. Євро. Проте згодом було прийнято рішення збільшити кількість тролейбусів до 40.

Поки юристи готують оформлення кредитних коштів від Банку, перевізники Полтави приступили до змінення тарифів на проїзд. Повідомляється про можливе збільшення вартості з 6 до 8 грн.

Стрічка новин