«Шалена краса та два колеса»

У  Полтаві провели жіночий велопробіг. Представниці прекрасної статі проїхали містом на прикрашених стрічками й квітами двоколісниках, аби довести  - дівочу тендітність легко поєднати із спортивним запалом. 

Свої спортивні велосипеди ці прекрасні панянки прикрасили романтичними очеретяним кошиками, барвистими стрічками, та навіть м’якими іграшками. Готуються стартувати від Білої Альтанки. Натхненники - активісти громадської організації «ВелоПолтава». Декого прийшли підтримати чоловіки. 

Юлія Будник, учасниця велопробігу

- Це наше хобі, це наш спосіб життя. Намагаємось не пропускати цікаві велоcипедні екскурсії, цікаві якісь заходи, які проводять організатори нашої «ВелоПолтави».

У спідницях, сукнях та дехто навіть на підборах. Безпеку руху для леді на велосипеді забезпечили представники патрульної поліції. Тривалість пробігу - 3 години.  Маршрут: Біла Альтанка , Корпусний сад, площа Зигіна, Першотравневий проспект, парк «Перемога». Всього - 8 кілометрів. 

Людмила Лихоманова, учасниця велопробігу

- Зазвичай, коли ми їздимо з «ВелоПолтавою» в різні поїздки, то це форма спортивна, шорти, лосини, футболки. А тут можна одягнутися як «вело-леді».

Також леді сподіваються - їхній захід нагадає місцевій владі про необхідність створити  інфраструктуру для велосипедистів. А саме - доріжки та парковки. 

Юлія Сатаєва, учасниця велопробігу

- На велосипеді можуть їздити всі. Від трьох років – до останнього подиху. Це є дуже комфортний вид пересування. 

Стрічка новин