Ремонт доріг українці зможуть контролювати через смартфон

Ілюстраційне фото
Ілюстраційне фото

Укравтодор анонсував створення онлайн-інструментів для відслідковування стану дорожнього покриття та ремонту доріг.

Повідомляє ICTV Факти

В Україні незабаром з’являться онлайн-інструменти для відслідковування стану дорожнього покриття та ремонту доріг. Геоінформаційна система буде повідомляти про стан дороги і автоматично визначати чи потрібен там ремонт. Також інформувати про ціну робіт, хто їх виконує і на якій стадії вони знаходяться.

Нововведення, яке допоможе мінімізувати вплив людського фактору та збільшити прозорість процесів, пов’язаних з покращенням стану доріг в Україні, анонсували у Укравтодорі.

– Без інформаційних технологій ми не зможемо швидко рухатись далі у процесі реформування та у підвищенні якості експлуатації та будівництва доріг. Наше завдання максимально спростити всі процеси на шляху до позитивного результату, – зазначив директор Державного підприємства дорожнього зв’язку, інформаційного забезпечення та автоматики Укрдорзв’язку Вадим Горюшко.

Цю онлайн-карту планують представити 24 серпня 2019 року. Окрім цього, буде створена карта доріг, яка показуватиме стан проїзду та дорожні роботи у зимовий період.

Стрічка новин