У Полтаві затримали підозрюваного у нападі на жінок

У Полтаві затримали підозрюваного у нападі на жінок

Громадянин постійно озирався на оточуючих та раптом, розстібнувши одяг, почав самозадовольняти статеву пристрасть біля одного з гаражів.

Учора, 4 липня, близько 17-ї години, дівчина - патрульна роти тактико оперативно реагування, повертаючись після зміни додому, по бульвару Богдана Хмельницького помітила чоловіка, котрий підпадав під орієнтування по факту нещодавнього нападу на жінку у мікрорайоні Левада.

Громадянин постійно озирався на оточуючих та раптом, розстібнувши одяг, почав самозадовольняти статеву пристрасть біля одного з гаражів. Патрульна одразу викликала на допомогу найближчий екіпаж роти ТОР.

Чекаючи колег, дівчина простежила за правопорушником, який, помітивши поліцейську, намагався швидко зникнути з поля зору. Однак далеко 34-річному чоловіку втекти не вдалося – біля торгового центру, що знаходиться на проспекті Миру, його вже чекав екіпаж роти тактико – оперативного реагування, який і затримав громадянина.

Охоронці порядку доставили правопорушника до відділу поліції, де з ним будуть працювати слідчі.

Нагадаємо, мова – про ситуацію, що склалася на Леваді. Там поліцейські зареєстрували випадок, коли чоловік чіплявся до жінки та у грубій формі пропонував непристойні речі. У соціальних мережах шириться інформація, начеб-то це не поодинокий випадок.

Стрічка новин