На вулиці Вовка у Миргороді водоканал замінить більше 100 м водопровідної труби

На вулиці Вовка у Миргороді водоканал замінить більше 100 м водопровідної труби

Також водоканалом вже проведені ремонтні і профілактичні роботи по заміні насосного обладнання на каналізаційно-насосній стації на вулиці Гоголя у Миргороді.

На вулиці Вовка у Миргороді проблема заміни водогону назрівала давно. Ділянка водогону там пролягає паралельно із кладовищем, аварійні ситуації виникають часто.

– Упродовж років там витікала вода, вже навіть болото утворилося. В будь який момент це могло спричинити екологічну катастрофу, адже поряд кладовище, – розповів виконуючий обов’язки директора «Миргородводоканалу» В’ячеслав Шостя. 

На цьому місці «Полтававодоканал» замінить ділянку 108 м трубопроводу діаметром 315 мм методом санації. Це значить, що нову, пластикову трубу, «проштовхнуть» під землею на місце пролягання старої пошкодженої труби. Отже, глобальна розкопка проводитись не буде. 

– Гарантія пластикового трубопроводу – більше 50 років. Його перевага у тому, що він не піддається корозіям. Раніше «Миргородводоканал» власними силами не міг виконати такий об’єм робіт, адже не мав відповідного обладнання. Наразі усі ремонтні роботи на водогонах та каналізації у Миргороді проводяться спільно з фахівцями «Полтававодоканалу», – сказав В’ячеслав Шостя.

На вулиці Гоголя також проведені ремонтні і профілактичні роботи насосного обладнання на каналізаційно-насосній станції.

Ця станція приймає до 80 % стоків з усього міста. Окрім цього, «Полтававодоканал» замінив насосне обладнання на водозаборі у селищі Велика Багачка. Раніше там мешканці потерпали від низького тиску води. Зараз ця проблема вирішується.

За словами генерального директора «Полтававодоканалу» Василя Воротинцева, ремонтні роботи на системах водопостачання і водовідведення Миргорода продовжуватимуться і далі:

– Попереду багато роботи. Миргород – курортне місто, тож і мешканці, і відпочиваючі мають почувати себе комфортно. Отже, наша задача – зробити для цього усе можливе. Фахівці водоканалу – справжні професіонали своєї справи. Певен, що забезпечимо споживачів якісними послугами з водопостачання і водовідведення.

Міська влада Миргороду готова підтримувати комунальників, повідомив перший заступник Миргородського міського голови Сергій Швайка:

– Ми знаємо про проблеми водоканалу: мережі давно зношені, і потребують капітального ремонту та заміни. Впевнені, що спільними зусиллями з «Полтававодоканалом» проведемо необхідні роботи із забезпечення миргородців якісними послугами. Ми готові до співфінансування.

Наразі служба обліку та реалізації полтавського водоканалу проводить роботи щодо формування і об’єднання баз даних споживачів Полтави і Миргороду. Інспекція з контролю за водокористуванням «Полтававодоканалу» планує провести рейди з обстеження та інвентаризації підключень до мереж водоканалу.

Для довідки: 21 грудня 2018 року Полтавською обласною радою прийнято рішення про припинення в результаті реорганізації ОКВПВКГ «Миргородводоканал» шляхом приєднання до КП ПОР «Полтававодоканал».

Стрічка новин