Відпочинок для душі

Його влаштували цього дня для полтавців у Дендропарку. На містян чекали долина майстрів, велоекскурсія, а ще мистецька, історична та дитяча галявини. Захід традиційний, через погоду його переносили, але все ж провели. Невеликий дощ та прохолода деяких полтавців все ж не злякали.

На стогах сіна – різні обладунки та зброя. Все це – на історичній галявині. Поруч – справжні профі. Вони навчатимуть полтавців володіти холодною зброєю. Так будуть популяризувати любов до історії минулого нашого краю.

Павло Спиця, навчає фехтуванню 

- В Полтаві цей напрямок слабко розвинутий. Але на території країни – Київ, Харків уже практикують безліч клубів. Одеса теж бере участь. Поступово ми набираємо обертів.

Захід традиційний, готуються щоразу досить активно. У кожного - власна відповідальність. 

Денис Поліщук, один із організаторів весняного Арт-пікніка

- Готувалися ми на протязі 3 місяців. Арт-пікнік переносився двічі через погоду. Сьогодні у нас теж трохи дощова. Але сподіваємося, що це не завадить для нашого заходу.

А на цій локації можна випробувати себе на спритність та точність: лук та стріли, а ще – досвічений тренер. Навчить стріляти та тримати у руках знаряддя навіть новачка. Невеликий курс підготовки, і ти вже справжній лучник. 

Дмитро Калініченко, навчає стрільбі з лука 

- Вчимо, показуємо, розповідємо, як це. Я займаюся історичною стрільбою. Немає ні прицілів, нічого. Це інтуїтивна стрільба. Людям подобається і нам теж.

Крім цих локацій, на полтавців чекало ще багато цікавого. 

Стрічка новин