Малі міста Полтавщини запрошують до участі в конференції

Малі міста Полтавщини запрошують до участі в конференції

На конференцію запрошують міських голів (або профільних заступників) малих міст України, голови ОТГ, сільських та селищних рад.

Конференція "Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території" відбудеться 6-7 червня 2019 року в місті Тульчин, Вінницької області.

Організатори: Український центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською ОТГ. Асоціація міст України виступає партнером конференції.  

У конференції беруть участь європейські експерти, зокрема Міхаль Асам, голова громади Пайтінг (Німеччина), який на прикладі власної громади презентує практичні кейси з трансформації історічного міста. На конференцію запрошуються міські голови (або профільні заступники) малих міст України, голови ОТГ, сільських та селищних рад.

"Увага! Реєстрація для участі у конференції  є обов’язковою і відкрита до 21.00 24 травня 2019 року за посиланням", - повідомили Полтавському регіональному відділенні АМУ.

Необхідно заповнити анкету учасника (за посиланням) та підготувати коротку презентацію (2-3 слайди) українською та англійською мовою про історичний об’єкт; об’єкт, або елемент нематеріальної культурної спадщини, розташований на території міста, громади, села, селища. Презентацію надіслати на електронну адресу cultur@ukr.net одночасно з реєстрацією (презентація та анкета мають бути надіслані з однієї електронної адреси).

Після опрацювання анкет та презентацій на Вашу адресу буде відправлено підтвердження від організаторів конференції. Початок роботи конференції 6 червня об 11.30. Запрошені учасники конференції будуть проживати в готелі м. Вінниця. Проживання у місті Вінниці, трансфери та харчування забезпечується за рахунок організаторів.

Стрічка новин