У прокуратурі взяли на контроль справу про смерть однорічної дитини в Кременчуці

У прокуратурі взяли на контроль справу про смерть однорічної дитини в Кременчуці

Хлопчика лікували від захворювання шлунку, а смерть настала від набряку головного мозку.

Прокуратура Полтавської області взяла на контроль хід розслідування кримінального провадження за фактом смерті однорічної дитини в Кременчуцькій міській дитячій лікарні. Малюка лікували від захворювання шлунку, а смерть настала, за попередніми даними, від набряку головного мозку.

Під час досудового розслідування встановили, що 27 квітня цього року, після того як хлопчику 2018 року народження стало зле дома, батьки відвезли його до Кременчуцької міської дитячої лікарні. Там лікар поставив попередній діагноз "гастроентереколіт" і направив дитину до інфекційного відділення.

"Протягом лікування дитині не ставало краще, а вже 29 квітня хлопчик помер. Згідно лікарського свідоцтва про смерть причиною смерті хлопчика стала токсична енцефалопатія", -  йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

Досудове розслідування триває. Наразі проводять низку слідчих розшукових дій, призначена судово-медична експертиза та отримано дозвіл на тимчасовий доступ до медичної документації померлого.

Справу внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України. Йдеться про неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником.

Стрічка новин