10 тисяч мешканців області поставили підписи за націоналізацію ПАТ "Полтавагаз"

10 тисяч мешканців області поставили підписи за націоналізацію ПАТ "Полтавагаз"

Люди переконані: газовим монополістам – ПАТ "Полтавагаз" та ТОВ "Полтавагаз збут", годі наживатися за їхній рахунок. Тож, жителі Полтавщини активно підтримують ініціативу народного депутата України Артема Вітка.

Мобільні приймальні народного обранця працюють у різних районах Полтавщини. Бажаючих поставити підписи – чимало. Дехто, приміром, дізнавшись від друзів чи сусідів, що триває така акція, сам розшукує волонтерів ГО "Народний захисник". Як правило, розповідає свою історію стосунків із газовиками і ставить підпис під постановою до Верховної Ради України. Багато полтавців упевнені: газові підприємства мають бути державними. Нерідко вони скаржаться і на непомірну ціну на газ.

Мешкаю у квартирі один, а здирають за трьох, – бідкається Григорій Верещака. Нараховують по дев’ять кубів, якщо лічильників нема. А лічильник вже не хочуть ставити бозна стільки років.

– Батареї півмісяця, як холодні. У мене 50 квадратних метрів, а плачу – 1626 гривень. Цікаво, коли вже вимкнули, то скільки я сплачуватиму надалі? – цікавиться Раїса Зубенко.

Згідно тринадцятої статті Конституції України, земля, її надра та природні ресурси є об’єктами власності українського народу, – говорить пенсіонерка Марія Біловербенко.

Законопроект щодо націоналізації ПАТ "Полтавагаз" і ТОВ "Полтавагаз збут" було зареєстровано у парламенті після численних випадків свавілля газовиків. Зокрема, до народного депутата України Артема Вітка неодноразово зверталися люди зі скаргами на дії цих підприємств. Також узимку вимикали опалення у соціально значущих об’єктах – школах, дитсадках, амбулаторіях.

"Відтак, ми прийняли рішення разом із людьми зібрати підписи під законопроектом про націоналізацію ПАТ "Полтавагаз" і ТОВ "Полтавагаз збут", який подав я, разом із колегою Сергієм Капліним, – розповідає нардеп Артем Вітко. – Розумієте, вже урвався терпець, у людей більше немає сил терпіти це свавілля".

Стрічка новин