У Кременчуці знайшли мертвим ветерана АТО

У Кременчуці знайшли мертвим ветерана АТО

Бездиханне тіло українського героя виявили покинутим посеред дороги.

Пошуки уродженця Кременчука, ветерана АТО Георгія Аветова вели з 23 березня

Про це стало відомо завдяки повідомленню голови громадської організації "АТО-Майдан-Кременчук" Леоніда Харченка в своєму особистому Facebook, пише "Вісник Кременчука".

Наголошують, що пошуки уродженця Кременчука, учасника АТО Георгія Аветова вели з 23 березня, коли він безслідно зник. За словами Леоніда Харченка, тіло 39-річного ветерана АТО виявили в районі вул. Переяславська, 80. Проце пише портал "Політека".

"23 березня Григорій о 15:00 пішов на зустріч біля АТБ в районі скверу космос і з того часу додому не повертався і не виходив на зв’язок. За свідченням сусідів 23 березня о 21:00 його бачили в під’їзді будинку, де він проживав, але вдома він не з’являвся", — розповів глава "АТО-Майдан-Кременчук".

Леонід Харченко також попросив усіх, хто може допомогти встановити причини трагедії, негайно повідомити будь-яку інформацію громадської організації. Також повідомляють, що завтра, 28 березня, відбудеться офіційна церемонія прощання з Георгієм Аветовим. Ветерана війни на Донбасі поховають на Алеї героїв АТО Свиштовского кладовища.

Стрічка новин