В області знайшли декілька крадених автомобілів

В області знайшли декілька крадених автомобілів

За всіма фактами незаконних заволодінь поліція проводить розслідування.

Упродовж тижня до поліції Полтавщини надійшло кілька повідомлень про незаконне заволодіння автомобілями, повідомив начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

У Карлівці 21 березня, близько 13:00, місцевий чоловік повідомив про зникнення його легкового автомобіля "ВАЗ-2104". Упродовж години поліція встановила, що авто ніхто не викрадав. Автомобіль знаходився у сина заявника. 

22 березня у Кременчуці близько 17:00 чоловік повідомив про викрадення його автомобіля "Джилі". Усі наряди поліції були орієнтовані на пошук зниклого авто. Близько 22:00 автомобіль був виявлений у Козельщинському районі поблизу села Андрійки. 

26 березня у Глобино близько 7:00 місцевий чоловік повідомив про зникнення його автомобіля "Чері Амулет". Згідно орієнтування, даний автомобіль був знайдений близько 18:00 біля с. Яроші на автодорозі "Кременчук-Хорол". 

27 березня близько першої години ночі у Миргороді надійшло повідомлення від чоловіка про незаконне заволодіння його автомобілем "ВАЗ-21013". Близько 9:00 ранку автомобіль виявили в межах міста Миргород.

За всіма фактами незаконних заволодінь у поліції проводять розслідування. 

Стрічка новин