Полтавців попереджають про шахраїв

Полтавців попереджають про шахраїв

"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" попереджає: невідомі видають себе за працівників підприємства.

Протягом кількох останніх днів "Полтаватеплоенерго" отримало низку звернень споживачів з приводу того, чи дійсно працівники підприємства обходять усі помешкання житлових будинків у місті, уточнюючи списки пільговиків і пропонуючи їм на так званих "пільгових" умовах за додаткову плату провести роботи з утеплення зовнішніх конструкцій, заміни вікон/дверей у приміщенні на енергоощадні та заміни внутрішньобудинкових мереж тепло- і водопостачання. Зокрема, кілька подібних звернень надійшло з мікрорайону Половки обласного центру.

Відповідаючи на ці звернення та щоб запобігти зловживанням довірою споживачів до працівників підприємства, "Полтаватеплоенерго" попереджає: підприємство не займається уточненням списків пільговиків шляхом поквартирного обходу чи опитувань (ці дані їм регулярно надає управління соціального захисту населення) та не виконує жодних видів робіт, що не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії.

"Звертаємося до полтавців та жителів Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви з проханням бути обачними. Обов’язково перевіряйте документи людей, що представляються працівниками "Полтаватеплоенерго". І пам’ятайте: як правило, візит до вас фахівців підприємства є наслідком вашої ініціативи і відбувається за попередньою домовленістю".

Стрічка новин