У Полтаві проведуть курси самозахисту

У Полтаві проведуть курси самозахисту

На учасників чекає удосконалена програма, яка враховує всі аспекти: тренування, психологічну готовність, аспект поводження зі зброєю, важливі юридичні моменти самозахисту.

Обласний молодіжний центр, за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, проведе безкоштовні курси із самооборони для дівчат та юнаків.

На учасників курсу чекає удосконалена програма, яка враховує всі аспекти: тренування, психологічну готовність, аспект поводження зі зброєю, важливі юридичні моменти самозахисту тощо. Вчитимуть професійні тренери та спікери.

"Джентльменська самооборона зробить тебе готовим до дій у екстремальній, небезпечній для здоров’я, а подекуди й життя. Курси самозахисту для жінок – ми вже впевнилися минулого року, що наші дівчата будь-якому нападнику добрячої прочуханки дадуть", – зазначають організатори.

Заняття проводтимуть щоп’ятниці з 14.00 до 16.00. Щоб приєднатися до курсу, потрібно написати в повідомлення Обласному молодіжному центру, а також стежити за оновленнями на сторінці.

Стрічка новин