Поліція Полтавщини посилює контроль за обігом та використанням піротехніки

Поліція Полтавщини посилює контроль за обігом та використанням піротехніки

З метою попередження незаконного продажу піротехніки, правоохоронці перевірятимуть місця можливої реалізації піротехнічних засобів. Зокрема, під посиленою увагою поліцейських знаходяться торгівельні ринки, магазини тощо.

Відповідно до законодавства України, всю піротехніку мають реалізовувати тільки в спеціалізованих магазинах (у додатку до Ліцензії на провадження торгівлі піротехнічними виробами чітко зазначається місце здійснення реалізації).

Відповідно до кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил застосування, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів (стаття 195-6 КУпАП).

Категорично забороняється продавати або передавати таку продукцію особам, які не досягли відповідного віку в залежності від класу феєрверків. У разі виникнення сумнівів щодо віку особи, продавцю спеціалізованої точки необхідно вимагати підтверджуючий документ.

Поліція звертається до громадян повідомляти про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за безкоштовним номером "102" чи будь-яким іншим зручним способом.

Нагадаємо, наші журналісти з'ясували як обрати безпечну піротехніку.

Стрічка новин