На Полтавщині судитимуть банду зловмисників

На Полтавщині судитимуть банду зловмисників

На Полтавщині судитимуть зловмисника, який представлявся “смотрящим” та членів його банди. Вони вимагали гроші від жителів Горішніх Плавнів, залякуючи останніх фізичною розправою та неіснуючими боргами.

Слідство встановило, що 6 чоловіків, протягом 2017-2018 років, систематично вимагали гроші у громадян, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Підозрювані залякували потерпілих неіснуючими боргами, а також фізичною розправою, якщо останні не будуть сплачувати їм кошти. Окрім цього, зловмисники забрали автомобіль у потерпілого, а в іншого – паспорт, фотоапарат та інші особисті речі, щоб останній сплатив їм 20 тис. грн.

За період своєї злочинної діяльності організована група встигла заволодіти грошима потерпілих на загальну суму понад 150 тис. грн.

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 5 осіб за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 186 (грабіж), ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 357 (незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом, вчинене організованою групою) КК України. 

Одного зі зловмисників оголосили в міждержавний розшук. Обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення полі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин