Учителька з Полтавщини представить Україну в Португалії

Учителька з Полтавщини представить Україну в Португалії

Журі конкурсу відібрало 10 переможців, серед яких педагог із Горішніх Плавнів.

Учителька ЗОШ №1 Горішніх Плавнів Наталія Найдьон перемогла в національному відбірковому етапі 8-го міжнародного фестивалю "Sciense on Stage". Це одна із найбільших міжнародних асоціацій учителів STEM-освіти. 

Основна ідея проекту – ознайомлення з передовим міжнародним досвідом учителів з предметів природничо-математичного циклу: фізика, математика, біологія, екологія, хімія, інформатика, інженерно-технічні дисципліни та природознавство; обмін найбільш вдалими і практично застосовуваними ідеями, інноваціями та методами навчання для поліпшення викладання природничо-математичного циклу та мотивації учнів обирати STEM-професії.

"Наша колега стала переможцем національного відбіркового етапу! Фредеріко Аддреолетті (Іспанія), доктор Девід Фітонбі (Великобританія), мр.Льюіс Квінн(США), науковці із Харкова - це міжнародне жюрі, яке відібрало 10 переможців, серед яких і пані Наталя", - йдеться у повідомленні на сторінці Горішні Плавні Online у Фейсбуці.

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, де готують учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого. Вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема, із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Стрічка новин