Від факультету - до кафедри, а нині - і цілого інституту

Такий поступальний рух впродовж чверть століття навчально-наукового інституту післядипломної освіти Української медичної стоматологічної академії. Нині він відзначив свій ювілей.

На урочистості прибули науковці та лікарі з усіх регіонів України, аби не тільки привітати ювілярів, а й висловити глибоку вдячність за сподвижницьку працю на нині вітчизняної медицини.

Ігор Скрипник, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти УМСА

- Ми пишаємося тим, що ми даємо надзвичайно добру освіту, фундаментальну прикладну. Сподіваємося на подальший розвиток, вдосконалення майбутні роки. Планується впровадження резидентури – це є новим на післядипломній освіті.

За 25 років інститут здобув популярність не тільки у Полтавському регіоні, а і далеко за його межами. Привітати ювілярів приїхали делегації із усієї України.

Ірина  Баличевцева, декан факультету інтернатури та післядипломної освіти ДНМУ

- Частина наших інтернів, які були в Донецьку і студентів, вони перевелися до Полтавської медичної академії і потім повернулися до нас. Рівень дуже високий. Дуже приємно приймати учнів та інтернів з такою хорошою освітою.

На сьогодні - це потужна навчальна науково-база, де  отримують теоретичні та практичні знання лікарі-інтерни та ті, хто закінчив медичний заклад раніше. Підготовку фахівців здійснюють в Інституті за 21-єю спеціальністю. А також у його філія, що працюють у Миргороді, Кременчуці, Чернігові.

Вячеслав Ждан, ректор Української медичної стоматологічної академії

- Нові технології, нові підходи, нові методи діагностики і все це потребує нових знань. І перш за все це потребує виховання нового покоління лікарів, чим ми і займаємося Українській медичній стоматологічній  академії. І безумовно – це можливість навчити тих лікарів, які працюють уже сьогодні і 5-10-15 років, а може й більше.

Всіх, хто стояв біля витоків створення Інституту та ті, хто віддає йому свої знання та вміння сьогодні, отримали почесні відзнаки та грамоти.

Стрічка новин