Розпочав роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України

Розпочав роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України

З 8 жовтня офіційно почав свою роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України. Короткий номер – 1677. Це перший в Україні подібний контакт-центр, що обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я.

Права пацієнтів та лікарів, актуальна інформація щодо змін в системі охорони здоров’я, правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій, гарантований державою пакет медичних послуг, особливості співпраці медичних закладів з Національною службою здоров’я – на всі ці запитання можна буде отримати відповіді, подзвонивши на номер 1677. Про це повідомляють у прес-службі МОЗ.

Відповіді на найпоширеніші питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі. Зателефонувавши в робочий час, можна буде поставити питання оператору. Усі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, реєструватимуть і скеровуватимуть у відповідні підрозділи НСЗУ для опрацювання. 

Після розв’язання питання, оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію про вирішення запиту. Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів будуть безкоштовні.

Стрічка новин