Де в Україні найбільше здорожчав проїзд у громадському транспорті

Де в Україні найбільше здорожчав проїзд у громадському транспорті

З початку 2018 року в Україні проїзд у громадському транспорті найбільше здорожчав у Києві, а також у Волинській, Миколаївській, Рівненській та Дніпропетровській областях.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Так, якщо порівнювати серпень 2018 року з груднем 2017 року, то ціни на проїзд у міському транспорті (тролейбусі, автобусі, трамваї, метро) Києва зросли на 83,2%, у транспорті на Волині – на 50 %, у Миколаївській області – на 50,1%, у Рівненській області – на 50% і Дніпропетровській – на 45,8%.

Не змінилися ціни на проїзд у громадському транспорті Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей. Незначним було підвищення цін у Донецькій (2,4%), Тернопільській (1,3%) і Чернігівській (0,6%) областях.

Щодо вартості проїзду у маршрутках, то найбільше вона зросла в Одеській (36,1%), Луганській (36,5%), Вінницькій області (33,8%) та в Києві (32,7%).

Не піднімали ціни на проїзд у маршрутках у Житомирській, Черкаській та Чернівецькій областях. Несуттєво підвищили – в Донецькій (2%), Тернопільській (2%), Херсонській (2,2%) і Чернігівській (1,9%) областях.

Стрічка новин