Зловмисник, який грабував поштові відділення на Полтавщині, отримав 7 років

Зловмисник, який грабував поштові відділення на Полтавщині, отримав 7 років

Прокуратура Полтавської області довела вину зловмисника, який здійснював розбійні напади на поштові відділення. Він погрожував працівникам зброєю, заволодів коштами і посилками на загальну суму понад 350 тис грн.

Чоловік у липні 2015 року, наприкінці робочого дня, прибув до приміщення складу одного з відділень пошти у Миргородському районі. Погрожуючи пістолетом оператору відділення, зв’язав йому руки і наказав лягти на підлогу, спричинивши останньому тілесні ушкодження.

Після подолання опору працівника поштового відділення, нападник  заволодів грошовими коштами та посилками, які знаходилися в приміщенні. Цим спричинив збитки підприємству на понад 200 тисяч гривень.

У подальшому, у серпні цього ж року, чоловік скоїв аналогічний розбійний напад на інше поштове відділення у Лохвицькому районі. Погрожуючи касиру застосуванням мисливської рушниці, зловмисник заволодів товаром на суму понад 150 тисяч гривень.

Під час проведення обшуку помешкання розбійника виявили, що останній незаконно зберігав боєприпаси.

Завдяки підтриманню державного обвинувачення прокуратурою Полтавської області, зловмисника визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, 4 ст. 187 (розбій) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. І призначили покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Стрічка новин