Вдруге попався: полтавця затримали під впливом наркотиків

Вдруге попався: полтавця затримали під впливом наркотиків

Увагу інспекторів учора, близько обіду, привернув ВАЗ 2110. Водій машини порушив ПДР. Подія сталася на вулиці Уютній (Київський район). 

Під час перевірки документів з’ясували, що у 29-річного керманича відсутнє водійське посвідчення. Раніше його уже позбавляли права керування за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп'яніння). Крім того, чоловік мав явні ознаки наркотичного сп’яніння.

Поліцейські запропонували водієві пройти освідування на стан наркотичного сп’яніння в найближчому медичному закладі, проте він відмовився.

Інспектори склали на порушника адмінматеріали за ч. 4 ст. 126 (Керування особою, позбавленою такого права) та ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Патрульні наголошують, що закон зобов’язує особу, яка керує транспортним засобом і у якої виявили ознаки сп’яніння, пройти відповідно до встановленого порядку огляд на стан сп’яніння. Відмова від проходження такого огляду передбачає адміністративну відповідальність згідно статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стрічка новин