У Лохвицькій ОТГ з'являться безпечні веломаршрути

У Лохвицькій ОТГ з'являться безпечні веломаршрути

Лохвицька ОТГ стала другою на Полтавщині, яка опинилася у полі зору координаторів проекту, котрі ставлять собі за мету поділитися досвідом та зробити велосипед частиною повсякденного життя значної кількості населення ОТГ. 

«Зелене світло для велоруху в громадах» – саме таку назву має проект, який реалізовується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». 

Вирушивши в об’єднані територіальні громади, щоб познайомитися і запропонувати співпрацю, координатори проекту Вадим Денисенко та Катерина Шульга розпочали дводенний воркшоп для команди Лохвицької міської ради. 

Головне у підході – безпека руху та зручність користування цим видом транспорту, а отже розвиток велосипедної інфраструктури. А це встановлення велопарковок, нанесення поворотних смуг на перехрестях, звуження смуг на перегонах, влаштування велосмуг та велодоріжок. 

"Приємно, що наша громада має кваліфіковану підтримку у цьому питанні, адже Лохвиця є велосипедним містом. Серед велосипедистів – дорослі і діти, які курсують цим видом транспорту на роботу, в начальні заклади. У нас є активісти, які кожного дня займаються велоспортом. Тому питання планування велосипедної мережі для нас є актуальним і цікавим водночас", – відзначив на навчальному заході перший заступник міського голови Сергій Шрамко. 

Відтак, команда міської ради займалася створенням власної візії розвитку веломережі Лохвицької ОТГ. Підсумком  стали напрацьовані варіанти веломаршрутів по місту та між населеними пунктами громади. На 30 серпня заплановано велосипедну поїздку по визначених маршрутах.

Стрічка новин