Італієць передав кобеляцьким медикам сучасний апарат УЗД

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Кобеляцька районна лікарня отримала мобільний апарат УЗД. Такий подарунок у місто привіз Антоніо Ернесто Россі.

У Кобеляцькій районній лікарні відбулася приємна подія — до медиків із подарунком завітав італієць Антоніо Ернесто Россі, який мешкає в Генуї. Він передав лікарні мобільний апарат ультразвукового дослідження. Про це інформує pl.oblast.online з посиланням на місцеве видання "Ехо".

Такий презент став можливим завдяки співпраці кобеляцького і генуйського Ротарі-клубів, зазначив керівник громадської організації Віктор Попруга.

" Із Антоніо ми познайомилися у 2016 році. Він з дружиною Тамілою, яка родом із Великої Багачки, відвідував наше місто і побачив пам’ятний знак ротарійцям, який встановлений навпроти міської ради. Італієць був надзвичайно здивований, що в такому маленькому місті діє Ротарі-клуб".

Антоніо є членом Ротарі-клубу «Історичний центр Генуї» і згодом генуйці офіційно визнали кобеляцьких ротарійців своїми партнерами. Зі слів Віктора Попруги, одна з учасниць «Історичного центру Генуї» є власницею косметологічного салону.  Вона вирішила замінити апарат УЗД, яким користувалася п’ять років.

"Зі мною зв’язався Антоніо і поцікавився, чи не потрібен нашій лікарні такий прилад, — говорить Попруга. — Я зустрівся з головним лікарем Володимиром Казиродом і розповів про це. Він погодився прийняти такий подарунок".

Оскільки апарат УЗД мобільний, його можна перевозити з палати в палату, і безпосередньо, до самого хворого.

Стрічка новин