Полтавець ошукував людей, пропонуючи їм неіснуючі металопластикові вікна

Полтавець ошукував людей, пропонуючи їм неіснуючі металопластикові вікна

Прокуратура Полтавської області довела вину шахрая, який ошукав 63 громадян на загальну суму понад 360 тисяч гривень. Він пропонував людям встановити неіснуючі металопластикові вікна.

Установили, що 33-річний мешканець Полтави, як фізична особа-підприємець, укладав із громадянами договори поставки металопластикових вікон. При цьому, як з'ясувалося, у "підприємця" не було ані офісу, ані складу чи інших приміщень, які необхідні для здійснення подібного виду підприємницької діяльності. Крім того, чоловік не мав діючих договорів поставки металопластикових конструкцій із заводами-виробниками.  

Зловмиснику вдалося ошукати 63 громадян, яким завдано збитків на загальну суму більше 360 тисяч гривень.  

Прокуратурою доведено вину "підприємця" у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) та за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 190 (закінчений замах на шахрайство, вчинене повторно) КК України.  

За вироком суду, зловмиснику призначили покарання у виді 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.    

У прокуратурі готують апеляційну скаргу на м’якість призначеного покарання.  

Стрічка новин