У Миргороді працює "Школа успіху"

У Миргороді працює "Школа успіху"

З 27 по 29 серпня у місті діє "Школа успіху-2018". Вона діє у рамках молодіжного профорієнтаційного форуму.

Перший день другого профорієнтаційного форуму провели в Миргородському краєзнавчому музеї. Після знайомства, перед учасниками виступила Марина Усик - автор проекту "Миргород – місто-еко-торбинок". Вона поділилася  досвідом участі в міській програмі ініціатив "Місто активних громадян", завдяки якому змогла втілити свою мрію - виготовити та поширити серед жителів міста еко-торбинки. Дівчина переконана, що в курортному місті необхідно мінімізувати використання пластикових пакетів.

Учасники також дискутують на різноманітні теми. Обговорюють можливості для молоді, виводять формули успіху та "малюють" мрію.

Профорієнтаційний форум «Школа успіху 2018» організовують уже вдруге. Керівник та ідейний лідер «Школи успіху- 2018» Арсен Шумейко вже кілька років очолює «Молодіжний парламент Миргорода» і прагне активізувати школярів, створити більше можливостей для їхнього розвитку та самовдосконалення. Пройшовши навчання в освітньому проекті Благодійної організації Klitschko Foundation «Школа Успіху - School of Success», він вирішив організувати локальну «Школу успіху» в Миргороді. 

Стрічка новин