Камера побачила: у полтавки викрали сумку

Камера побачила: у полтавки викрали сумку

Днями в службі обліку та реалізації «Полтававодоканалу» сталася крадіжка особистої сумки однієї з відвідувачок. Це відбулося під час масових перерахунків. Потерпіла відразу звернулася до працівників підприємства.

Адміністратор операторського залу з обслуговування населення Ганна Колосенко та оператори служби обліку відразу ж викликали працівників служби безпеки підприємства та поліцію. Усі приміщення служби обліку та реалізації оснащені камерами  відеоспостереження. Це допомогло поліції та службі безпеки «Полтававодоканалу» зафіксувати факт крадіжки по «гарячим слідам». Наразі відкрили кримінальне провадження.

"Іноді в абонвідділі трапляються випадки порушення громадського порядку. Деякі люди дуже агресивно висловлюють претензії з приводу обслуговування. Це на деякий час паралізує роботу служби обліку. Від цього потерпають й інші відвідувачі. Якщо таке буде траплятися, викликатимемо поліцію, аби до винних застосували методи адміністративного впливу", — зауважив працівник служби безпеки Василь Холод. 

Засоби відеоспостереження також допомагають працівникам  підприємства вести постійний контроль за якістю обслуговування населення. У "Полтававодоканалі" нагадують, що всі важливі об’єкти обладнані "тривожними кнопками". Це допомагає забезпечити охорону об’єктів і, як наслідок, безперебійне водопостачання, водовідведення і спокій абонентів.

Стрічка новин