За чиї кошти ремонтуватимуть дорогу М-03 у межах Полтави

За чиї кошти ремонтуватимуть дорогу М-03 у межах Полтави

Ділянка траси Київ — Харків у межах Полтави знаходиться у жахливому стані. Довгий час місто та Служба автодоріг у Полтавській області не могли визначити, на чиєму вона балансі. Нещодавно Полтавська ОДА запропонувала полтавській міськраді провести капітальний ремонт дороги М – 03 Харків-Київ-Довжанський у межах Полтави на умовах співфінансування.

Адміністрація долучиться до ремонту на умовах співфінансування. Там готові виділити на проведення робіт 50 млн грн. Це ініціатива голови Полтавської ОДА Валерія Головка.

"Зараз Полтавська ОДА відновлює занедбане попередніми утримувачами дорожнє покриття області, —  - Тому ми прийняли рішення виступити з пропозицією до міської влади відремонтувати цю ділянку на умовах співфінансування 50/50. Ми готові брати на себе відповідальність та розпочинати ремонт. Тепер слово за міською радою. Звертаюся з проханням до міського голови та депутатського корпусу якнайшвидше владнати усі нюанси та розпочати роботу", - повідомив Валерій Головко.

У Полтавська ОДА готові розробити проекто-кошторисну документацію власним коштом. Для цього у міській раді повинні надати дозвіл «Агентству місцевих доріг Полтавської області», однак дотепер цього не зробили.

"Ця частина дороги дуже проблемна. Гості міста бачать спершу цю ділянку дороги, а вже потім саму Полтаву. Полтавська ОДА не має повноважень ремонтувати цю ділянку, але готова допомогти місту", - зазначив директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Нагадаємо, на баланс Полтавської ОДА цього року перейшло більше 7 тис. км автошляхів. Раніше ними опікувалася Служба автодоріг у Полтавській області. Полтавська ОДА розпочала ямковий ремонт в кожному районі області. За останні дні липня підрядники відремонтували 7 автошляхів. На ямковий ремонт виділили понад 47 млн грн. Також до кінця року капітально відремонтують чотири обласні дороги.

Стрічка новин