Полтавщину відвідав народний депутата Артем Вітко

Традиційно на Полтавщині у другій половині літа після збору урожаю проходять дні села. Минулими вихідними їх відзначили у Високій Вакулівці Козельщинського району та Брачківці Кобеляцького районів. Там побував народний депутат України, екс-комбат добровольчого батальйону  Артем Вітко. Він поспілкувався із місцевими мешканцями, взяв участь в урочистостях із нагоди свят.

З хлібом та сіллю. Такий прийом організували для народного депутата України Артема Вітка у селі Брачківка Кобеляцького району. Цього дня зібралися усі мешканці на так зване родинне свято. У селян піднесений настрій, але проблеми нікуди не зникають. Ними і діляться. Найбільше турбують стан доріг та відсутність робочих місць.

Артему Вітку знайомі проблеми селяни, адже його родинне коріння з Полтавщини. Тому народний обранець говорить: любить живе спілкування з жителями. І він віддав перевагу саме йому, відмовившись від депутатських канікул.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Народ - це є найголовніший носій влади. І тільки народ. І тому депутат є слугою їхньою, а не паном, як деякі депутати вважають.

Екс-комбат подарував бойовому побратиму, ветерану АТО - годинника та привітав місцевих жителів зі святом. 

Зараз у селі живуть в основному пенсіонери. Але є й кілька молодих сімей з дітьми. Вони стверджують, що нізащо не зрадять краєвидам рідної Брачківки. Тож, селяни вірять, що ситуація все-таки зміниться на краще.

Зоя Олійник, жителька села Брачківка (Кобеляцький район)

- Сподіваємося на краще, завжди повинні сподіватися на краще, я думаю, що щось зміниться. Ну хай зміни будуть в гарну сторону.

Довіряють нардепу і діти. Одна з них – Вікторія, подарувала йому квіти.

Олег Мирний, секретар Світлогірської сільської ради, в.о. сільського голови с. Брачківка 

- У нас є місце, де розташувати підприємства, надати земельні ділянки, сільський туризм у нас є, де все розташувати.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні ми бачимо, що у людей одне і те ж питання: коли українцям буде краще жити? Чому молоді люди виїжджають з села. Чому? А тому, що це повна провальна політика попередніх та цього уряду.

У селі Висока Вакулівка Козельщинського району цього дня теж свято - День села. Біля місцевого будинку культури теж людно й гамірно. Концертну програму дарує народний самодіяльний пісенно- танцювальний колектив "Чебреці" із смт. Білики Кобеляцького району.

Не оминув увагою мешканців і народний обранець Артем Вітко, який завітав з вітальним словом та подарунками. Поважного гостя із нетерпінням чекали селяни.

Світлана Лавренко, Високовакулівський сільський голова 

- Людина добросовісна завжди вміє донести свою думку за людей.

Володимир Лавренко, житель села Висока Вакулівка (Козельщинський район)

- Людина, яка розуміє багато питань, пов'язаних з аграрним виробництвом, і має достатньо можливостей для того, щоб внести позитивні зміни і підтримати аграрного виробника.

У селі мешкає майже 600 чоловік. Є дев`ятирічна школа, дитсадок, магазин. Проте робочих місць недостатньо. 

Яна Стеценко, жителька села Висока Вакулівка (Козельщинський район) 

- В селі робочих місць немає. Саме для мене, доки я мама в декреті, то я доки не планую нічого, але надалі, можливо, щось буде.

За дипломом Яна Стеценко - вчитель, тому сподівається, що з роботою проблем не буде.

Народний депутат Артем Вітко певен: людям потрібно допомагати. Щоб вони жили, а не виживали. Свої візити планує продовжувати, адже любить спілкування з простим народом, який теж довіряє своєму обранцю.

Стрічка новин