На Полтавщині поліція та мешканці села усю ніч шукали зниклого 8-річного хлопчика

На Полтавщині поліція та мешканці села усю ніч шукали зниклого 8-річного хлопчика

Повідомлення про зникнення дитини надійшло в одному із населених пунктів Гадяцького району надійшло до районного відділу поліції близько опівночі 29-го липня від 40-річного батька.

Чоловік розповів, що того дня, близько 20-ї години, його син виїхав на велосипеді із ставка, але додому не повернувся. Самостійні пошуки не дали результатів.

На розшук дитини залучили максимум особового складу Гадяцького відділу поліції, допомагали небайдужі жителі села та працівники підприємств, розташованих у ньому.

Хлопчика вдалося знайти вже на світанку наступного дня. 8-річна дитина пояснила, що просто заблукала у невідомій місцевості. Наляканого, але здорового та неушкодженого, хлопчика повернули батькам.

Поліція закликає батьків бути уважними та контролювати дозвілля своїх дітей. Не залишайте неповнолітніх без нагляду та подбайте про їх безпеку! У разі виникнення підозри про зникнення дітей - негайно повідомляйте до поліції на телефон «102», аби якнайшвидше розпочати комплексні пошуки та не втратити дорогоцінний час.

Стрічка новин