У Полтаві з річки Ворскла рятувальники вилучили тіло потопельника

У Полтаві з річки Ворскла рятувальники вилучили тіло потопельника

З початку року на території Полтавської області внаслідок утоплення загинули 37 людей, з них 6 дітей. Останній трагічний випадок стався 29 липня в Подільському районі м. Полтава, де працівники рятувально-водолазної служби вилучили з річки Ворскла тіло без ознак життя чоловіка 1955 року народження.

З метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах області співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу по місцям масового відпочинку людей на воді.

Так, цими вихідними фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з людьми, що відпочивали на водних об’єктах в містах Полтава, Карлівка, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Кобеляцькому, Глобинському,Семенівському та Чутівському районах.

Під час спілкування рятувальники нагадували громадянам елементарні правила безпечної поведінки на воді, застерігали про небезпеки їх нехтування та вручали тематичні листівки.

Рятувальники наголошували, що досить часто громадяни нехтують правилами безпеки, що, у свою чергу, може стати причиною трагічних наслідків. Основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних для цього місцях: ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів, купання у заборонених місцях де встановлено відповідні таблички про заборону купання, необережне поводження у воді під час пірнання, стрибки з «тарзанки» та відсутність належного догляду за дітьми.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області вкотре звертається до громадян з проханням не нехтувати елементарними правилами безпеки під час відпочинку на воді.

Варто пам’ятати:

- купатися можна лише на спеціально обладнаних для цього пляжах; якщо такого поблизу немає вибирайте безпечне для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном.

- ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

- не заходьте у воду під час шторму;

- не запливайте далеко; ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати;

- не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.

Стрічка новин