Із серпня для підлітків Гадяча розпочнуть громадські роботи

Із серпня для підлітків Гадяча розпочнуть громадські роботи

У Гадячі провели зустріч з учасниками оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді. Їх розпочнуть з 1 серпня.

Громадські роботи організовують щоліта уже протягом 15 років. Вони користуються попитом серед підлітків міста. Цього року перші заяви від охочих працювати подали вже в травні. Однак не всі змогли зарахувати, оскільки є вікові обмеження та протипоказання за станом здоров’я. Обмежена і загальна кількість працюючих.

На організаційних зборах, підлітків проінструктували з питань техніки безпеки, дисципліни та графіка роботи. Учасників розділили на робочі групи та визначили термін роботи кожної з них. Також під час зустрічі завершили оформлення пакету документів, необхідного для працевлаштування. Оскільки для більшості цей трудовий досвід є першим, усім у доступній формі пояснили систему оплати і оподаткування. Декілька підлітків прийшли на громадські роботи уже не один рік поспіль, зазначили у районному центрі соцслужб.

Усього в громадських роботах візьмуть участь 25 осіб. Переважно, це діти з сімей пільгових категорій (багатодітні, малозабезпечені, неповні сім’ї).

Стрічка новин