На Хорольщині 55% пацієнтів уклали угоду з сімейними лікарями

На Хорольщині 55% пацієнтів уклали угоду з сімейними лікарями

Про стан укладення договорів між комунальним некомерційним підприємством ,,Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" та Національною службою здоров’я проінформував головний лікар цього підприємства Леонід Соболь.

На щотижневій апартній нараді в Хорольській РДА він зазначив, що в закладі розпочали підготовку до реформи ще на початку 2017 року. Вирішували питання забезпечення лікарів комп’ютерами та підключення їх до Інтернету. Наразі, всі сімейні лікарі мають автоматизоване робоче місце з підключенням до Інтернету. Крім цього, ще 6 ФАПів забезпечені комп’ютерами.

У квітні цього року розпочали активне підписання декларацій. Станом на 19.07.2018 рік з лікарями закладу укладено 18354 декларації, що становить 55,2%. Це значно вище показників по області та по Україні, навів дані Леонід Соболь.

Нині заклад повністю пройшов процес автономізації. Створено КНП «Хорольський районний центр ПМСД» Хорольської районної ради Полтавської області. Установа забезпечена відповідно до табеля оснащення на 93%.  Розпочали підготовку до отримання ліцензії. Враховуючи те, що стара ліцензія ще буде дійсна протягом 2-х місяців, зберігається  право підписання угоди з Національною службою здоров’я.

Уже підготували пакет документів, необхідний для підписання договору.  Учора Національна служба здоров’я повідомила про другу хвилю підписання договорів.  Тому в закладі готуються до подання заяви з пакетом документів в Національну службу здоров’я України для укладання угоди.

Стрічка новин