В Україні розпочали спецоперацію «Мігрант»

В Україні розпочали спецоперацію «Мігрант»

Її метою є виявлення, документування та припинення злочинної діяльності іноземців, які прибули в країну з метою вчинення злочинів.

Превентивні заходи стартують за ініціативою Нацполіції згідно із дорученням Міністерства внутрішніх справ України та триватимуть до кінця літа. Про це повідомив перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового. 

Сергій Яровий наголосив, що цільові превентивні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній  сфері здійснюються спільними силами Нацполіції, Державної міграційної та Державної прикордонної служб України.

«Ми проаналізували ситуацію з нелегальними мігрантами, і у нас є серйозні питання. Тому організовуємо, проводимо оперативно-профілактичне відпрацювання «Мігрант», аби виправити цю ситуацію», – підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін наголосив, що завданням поліцейських є виявлення кримінальних елементів, які проникли на територію нашої держави з метою вчинення протиправних дій. Він додав, що з початку року виявили понад 100 груп нелегальних мігрантів та загалом понад 500 іноземців.

Окрім того, завдяки спецзаходам, які тривали в країні упродовж лютого-травня, у вчиненні злочинів повідомили про підозру 392 іноземцям. Правоохоронці виявили 42 «кримінальних авторитети», з них сім – так звані «злодії у законі». 

Стрічка новин