У Полтаві проведуть акцію «Лабіринт можливостей»

У Полтаві проведуть акцію «Лабіринт можливостей»

Це - інформаційна кампанія щодо протидії торгівлі людьми «Лабіринт можливостей». Відбудеться вона в центрі Полтави, у Корпусному парку 30-го липня.

Організовують акцію БО «Світло надії» спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. Учасники пройдуть спеціальний лабіринт із картонних коробок. У ньому вони дізнаються правила безпечної поведінки, які допоможуть у майбутньому не потрапити в ситуацію торгівлі людьми. Також на заході роздаватимуть буклети та брошури з інформацією про те, як не бути ошуканими шахраями при працевлаштуванні.

"З кожним роком проблема торгівлі людьми при працевлаштуванні набирає обертів. В одній лише Полтавській області протягом 2-ох років від цього постраждали 8 осіб, – розповів заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий. – Плануємо залучити до акції якомога більше молоді, адже серед неї багато тих, хто шукає роботу за кордоном. Маємо надати якомога більше знань про те, як не бути ошуканими недобросовісними організаціями".

На акції роздаватимуть буклети та брошури з інформацією про те, як не бути ошуканими шахраями при працевлаштуванні. Також в районах та містах області проведуть інформаційно-просвітницькі заходи на тему торгівлі людьми. Спеціально для цього вже виготовили 3,5 тисяч буклеті та 2000 браслетів.

У 25-ти райдержадміністраціях області вже затвердили склад мультидисциплінарних робочих груп з питань протидії торгівлі людьми, зазначив Роман Товстий. Торік на Полтавщині реалізували проект «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми». 451 особа пройшла більше десятка тренінгів для роботи в цьому напрямку. Проект діяв у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за підтримки Державного Департаменту США.  

Торгівля людьми – злочин, який нині виходить у світі на друге місце за прибутковістю після незаконної торгівлі зброї та наркотиками, наголосили в Міністерстві соціальної політики України.

Стрічка новин