Сторінка ФІФА у Facebook упала в рейтингу з 5 до 1,1 зірок

Сторінка ФІФА у Facebook упала в рейтингу з 5 до 1,1 зірок

Українські вболівальники вирішили атакувати сторінку Міжнародної федерації футболу (ФІФА) у Facebook.

Вони влаштували флешмоб після того, як ФІФА винесла попередження гравцю національної збірної Хорватії Домагою Віді за відео з гаслом “Слава Україні”.

Домага Віда записав відеозвернення після перемоги над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонату світу. На відео футболіст вигукунув “Слава Україні”, а його колега вимовив “Ця перемога – за “Динамо” та за Україну!” (обидва футболісти раніше грали за київське “Динамо”).

У ФІФА розцінили такі заяви як політичні та заявили про неприпустимість цього в межах Чемпіонату світу з футболу. Україна обурилася таким рішенням Федерації. Натомість, українські вболівальники вирішили знизити рейтинг ФІФА хоча б у соцмережі, почавши масово ставити найнижчі оцінки сторінці ФІФА у Facebook.

Так, уже більше 130 тисяч осіб поставили сторінці ФІФА одиницю, а її рейтинг знизився до 1,і із 5 зірок. За короткий період багато українців поставили сторінці найнижчу оцінку (1), а у відгуках залишили коментарі “Слава Україні!”, “Glory to Ukraine!”, а також критику на адресу ФІФА.

Крім того, сотні користувачів Facebook написали 9 липня на сторінці Міжнародної федерації футболу (ФІФА) повідомлення на підтримку хорватських футболістів, яким загрожує покарання після публікації проукраїнського відеоролика.

Зазначимо, два дні тому Домагой Віда присвятив перемогу над збірною Росією на ЧС-2018 українцям. У ролику футболіст вигукнув “Слава Україні!”. Спершу ходили чутки, що ФІФА може серйозно покарати футболіста. Згодом з’явилася інформація, що Міжнародна федерація не буде цього робити. Футболісту дозволили грати в наступних матчах, він відбувся попередженням.

Стрічка новин