42 км безперервного плавання: полтавець збирається встановити рекорд України

Олександр Лобко своїм прикладом хоче показати: людським можливостям немає меж, головне – бажання та правильна підготовка. Зараз чоловік проводить тренування перед відповідальним стартом.

Полтавець Олександр Лобко з дитинства займається плаванням. У зрілому віці вирішив випробовувати себе на довгих дистанціях. 

Олександр Лобко, збирається встановити рекорд

- Перші рекорди я вже почав робити у 2000 році. Я плавав більше 10 км, 15-20 км безперервного плавання. Три місяці тому я був у Єгипті. У мене рекорд – 25 км.

На встановлення цього особистого рекорду Олександру знадобилося 7,5 годин. Тепер чоловік збирається підкорювати нову вершину – 42 км.

Олександр Лобко, збирається встановити рекорд

- Буду намагатися виконати цю дистанцію. Зараз їду на місяць в Сумську область. Буду тренуватися. Це правильне харчування, перш за все, і техніка плавання, яка дозволяє довгий час перебувати у воді.

Свій рекорд Олександр планує встановлювати у Херсонській області, неподалік селища Лазурне. Орієнтовно марафонський заплив відбудеться наприкінці серпня. Його будуть фіксувати представники Книги рекордів Гіннеса України.

Стрічка новин