"Сузір’я талантів" запалили на Хорольщині

"Сузір’я талантів" запалили на Хорольщині

Учора на центральній площі Хоролу відбулося урочисте вшанування учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців спортивних та творчих конкурсів 2017-2018 навчального року

На святі розуму і краси «Сузір’я талантів Хорольщини-2018», зібралися кращі із кращих – учні закладів загальної середньої освіти та позашкільних установ Хорольського району, наставники, батьки та громадськість. 

На святі голова Хорольської районної ради Віра Мартюк та виконуючий обов’язки голови Хорольської РДА Сергій Абрамов привітали присутніх з Днем молоді та вручили: грошові винагороди 18 переможцям Всеукраїнських обласних олімпіад з базових дисциплін, 9 – переможцям Малої академії наук, 38 – переможцям та призерам інтелектуальних змагань, 43 переможцям та призерам творчих конкурсів, 37 – переможцям та призерам Всеукраїнських та обласних спортивних змагань. 

Наступний блок свята присвятили учителям. Нагородження провели начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло та начальник відділу культури і туризму Хорольської РДА Ірина Гунько. Грошові винагороди отримали 69 педагогів, тренерів та викладачів.

Усіх присутніх на святі привітали кращі виконавці та колективи закладів освіти району та дитячої музичної школи.

Стрічка новин