Мешканці Полтави регулярно забивають каналізацію

Мешканці Полтави регулярно забивають каналізацію

Наразі аварійно-диспетчерська служба «Полтававодоканалу» реєструє по 30-50 заявок на день з подібними проблемами. Одна з останніх — по провулку Шевченка, 1а.

Майстер «Полтававодоканалу» Володимир Четверило розповідає, що переважно це трапляється, бо люди неправильно користуються каналізацією. Викидання в унітаз сторонніх предметів (целофан, продукти, старі ганчірки) призводить до засмічення каналізації і зупинки її роботи. 

Через це мешканці викликають аварійно-диспетчерську службу «Полтававодоканалу», які з допомогою спеціальних інструментів пробивають засмічення.Проте це не вирішує головну проблему — ментальність людей, які не дбають про власність громади. У даних випадках неможливо визначити, хто саме засмічує каналізацію. Тому страждають всі.

Володимир Четверило радить сумлінним мешканцям будинку зробити спеціальні пам’ятки про правила користування каналізацією:

"Є будинки, до яких ми не приїздимо і десять років, — наскільки дисципліновані там у цьому плані мешканці".

«Полтававодоканал» нагадує: не потрібно кидати в каналізацію побутове сміття, адже система водовідведення пристосована для стоків! Тому не потрібно робити зайве навантаження на і без того зношену систему водовідведення. 

У разі проблем з каналізацією, телефонуйте до диспетчерської служби «Полтававодоканал»: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700 (цілодобово).

Стрічка новин