Полтавець Юрій Дмитренко потрапив до Збірної України на Іnvictus Games 2018

Полтавець Юрій Дмитренко потрапив до Збірної України на Іnvictus Games 2018

Сьогодні організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 чоловік, які в жовтні цього року представлять Україну на Invictus Games в австралійському Сіднеї. Полтавець Юрій Дмитренко також потрапив до складу збірної. 

Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднає одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней-Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Юрій Дмитренко опинився серед 15 українців, які представлятимуть Україну на «Іграх Нескорених». Він радий, що йому та іншим учасникам вдалося потрапити до збірної. Адже торік був лише у складі резерву. Враженнями від того, що їде до Австралії, ветеран ЗСУ поділився з нами:

"Враження? Звісно ж радію! Радий і за себе, і за інших 13 хлопців та 1 дівчину. Впевнений, що вони всі заслужили на місце в збірній. Готувався і тренувався спеціально до цих змагань, майже все вийшло в плані результатів. Впевнений, що покращу їх. В Австралії треба буде показувати результати, доводити, що не дарма пройшов у збірну", - розповів Юрій Дмитренко.

Нагадаємо, цьогоріч на національних «Іграх Нескорених» серед 172 спортсменів-учасників, Юрій Дмитренко виборов 2 «золота», срібну і бронзову нагороди в чотирьох дисциплінах.

У 2018 році, Ігри Нескорених проведуть 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. Цього року в змаганнях буде 18 країн. До учасниць Ігор Нескорених доєдналася Польща. Так, в Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Збірна України Збірна України

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року змагатимуться у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.

Список учасників вже опублікували на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні. 

До числа членів нашої збірної вперше увійшли представники всіх українських оборонних інституцій.

Стрічка новин