5 правил для бігуна-початківця

5 правил для бігуна-початківця

На вулиці  літо. Упевнені, що дуже багато наших читачів активно займаються спортом. Врешті, в таку погоду гріх сидіти вдома! 

На вулиці  літо. Упевнені, що дуже багато наших читачів активно займаються спортом. Врешті в таку погоду гріх сидіти вдома! Біг уже давно завоював прихильність у людей. Окрім силових занять в залі, кардіо на вулиці допоможе привести тіло до ладу, як і ваші думки. 

Ось кілька основних правил, які має запам'ятати новачок у цій справі. Раптом після нашої статті ви вже зранку почимчикуєте на пробіжку. Головне - пам'ятайте: що будь-який марафонець чи бігун зі стажем не пробігав одразу багато миль. Усі колись були початківцями!

1. Біг може бути нудним

Іноді буває, що ти відчуваєш себе самотнім у цій справі. Вона не так захоплює. Проте, як справжній бігун, ти маєш продовжувати це робити. Самодисципліна важлива.

2. Будуть дні, коли піднятися з ліжка - надскладно

Ми й не кажемо, що біг - це завжди легко, і заняття не потребує зусиль. Почасти тобі здаватиметься, що це важко, ти не знаходитимеш мотивації. Або й взагалі здивуєшся, чому взявся бігати. Проте одного разу ти побачиш результати, і зрозумієш, що важка праця була гідна винагороди.

3. Біг ніколи не стане простішим, ти просто працюватимеш важче.

У кожного бігуна своя мета. Хтось хоче долати марафони - комусь достатньо витривалих пробіжок. Цей вид спорту кидає виклик, прийми його. Адже кожного разу ми стаємо тільки сильнішими.

4. Взуття для бігу дороге, але необхідне.

Ти маєш потурбуватися про свої ноги. І без правильного спортивного взуття є велика ймовірність отримати травму. Тому у спеціалізованому магазині попроси у фахівця, щоб підібрав саме твою пару кросівок.

5. Ти не втратиш багато ваги, роблячи пробіжки.

Безліч людей вірять, що у такий спосіб зможуть позбутися зайвих кілограмів. Запитай пересічного бігуна, і він скаже тобі, що це не так. Але (!) біг допоможе у тренуванні серця та дихальної системи. А також покращить загальний стан організму, покращить самопочуття. Багато людей стверджують, що заняття бігом допомагають перезарядитись після робочого дня, скинути напруження. 

Це кілька базових засад, які ви маєте знати про цей популярний вид спорту.

Стрічка новин