Міжнародний “День Дій” у Полтаві

Міжнародний “День Дій” у Полтаві

16 травня Полтава долучиться до Міжнародного дня дій, присвяченого масштабному об’єднанню країн, міст і людей різних професій й поколінь заради привернення уваги до проблеми зміни клімату. У цей день полтавці ініціюють міську майстерню з озеленення.

Тож, о 17:00 на громадському майданчику “Твій простір” по вул. Соборності, 11 (біля музичного училища) громадські активісти, молодь та журналісти Полтави зберуться разом, аби власноруч створити горщики, висадити у них квіти та обговорити тему, як адаптувати місто до відчутних змін клімату. 

Формат передбачає першу в Полтаві публічну майстерню зі створення дерев’яних міні-горщиків для квітів, які можна розмістити на балконах, у дворах чи дачних ділянках. По закінченню майстер-класів, на полтавців чекає перегляд та спільне обговорення культового документального фільму про фактори, що впливають на зміну клімату та роль місцевих жителів у вирішенні цієї проблеми. 

Акції до міжнародного “Дня дії” відбудуться ще в 20 містах України у рамках програми “Активуй енергію”. Ініціаторами заходу є міжнародна кліматична організація 350.org, організатори акції в Полтаві  -  ГО "Еколтава".

Подія є у Facebook. 

Стрічка новин