Вперше у Полтаві проведуть Фестиваль розважально-ігрових програм

Вперше у Полтаві проведуть Фестиваль розважально-ігрових програм

13 травня відбудеться фестиваль розважально-ігрових програм «Як салатик Олівє» для дітей та дорослих.

У неділю, 13 травня, з 11:00 до 15:00 в Корпусному парку відбудеться Фестиваль розважально-ігрових програм «Як салатик Олів’є», який організовує Обласний молодіжний центр разом з ВБФ «Helpgroup», Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та ГО «UP: uniquepeople».

"Фестиваль – це одночасно парад ігрових кімнат, арт-студій, агенцій зі створення свят, локації з програмою для родин, майданчики з ігротехніки, ласощі", - зазначила координаторка Проекту Наталія Панченко.

У Корпусному парку будуть створені локації з різною тематикою. На кожній – ігрова кімната. До уваги гостей Фестивалю представлять програми з використанням цікавих наукових дослідів, ростових ляльок, анімаційних шоу, настільних ігор. Також буде анімаційна програма від Школи аніматорів: тренерів та учасників. 

Чому саме «олів’є»? Тому що туди «нафарширували» багато чого, пояснюють організатори. Локація з сімейними іграми, дасть можливість батькам бути не лише спостерігачами, а й погратися з дітьми. Організована зона фудкорту, тому не варто хвилюватися про те, як порадувати своїх маленьких ласунів. Охочі матимуть змогу сфотографуватися у фотозоні Фестивалю. Буде аквагрим для маленьких діток. 

Учасники (аніматори - прим. ред.) зможуть себе проявити перед потенційними роботодавцями. Школа аніматорів на базі Обласного молодіжного центру (ОМЦ) тривала два місяці. Це був курс як теоретичних, так і практичних занять, під час яких учасники розкрили себе наново, ознайомилися з професією аніматора, іноді навіть виходили зі своєї зони комфорту для саморозвитку.

За словами координаторки Проекту Наталії Панченко, ідея створення Школи аніматорів виникла після низки заходів, в які були залучені волонтери:

"Головним ресурсом волонтерства є люди. Я одночасно є керівником громадської організації «UP: uniquepeople», окремим сектором якої є Департамент волонтерської діяльності. Ми з задоволенням долучаємося до заходів, які ініціює ОМЦ. На декількох передноворічних заходах виявилося, що волонтери, які мають потенціал до роботи з дітьми, мають недостатньо знань та практичних вмінь. Після цього виникла ідея  створити такий проект – Школу аніматорів".

Після трьох тижнів занять від тренерів з ігротехніки ГО «UP: unique people» та майстер-класів від провідних агенцій (шоу-театр «Жако», арт-студія «Праздник-Проказник, шоу-програми «Beus»), учасники вже могли відпрацьовувати набуті вміння на локаціях.

"Фестиваль «Як салатик Олів’є» - це, по суті, останній іспит наших випускників-аніматорів, - розповіла Наталія Панченко. – На ньому учасники продемонструють тренерам, і можливо, майбутнім роботодавцям, чому вони навчилися. Але ми впевнені в своїх кадрах, оскільки готуємо їх з душею та натхненням".

Тренерки Владислава Лобанова та Катерина Довгопола  розповіли, що вивчали учасники у Школі:

"Першими заняттями були майстер-класи з емоційної стабільності, щоб познайомити учасників між собою, налаштувати доброзичливу атмосферу у тимчасовому колективі, а також інформаційна просвіта, хто ж такий аніматор. Аніматор - це фахівець, який любить дітей, здатний утримувати увагу дітей декілька годин і при цьому організовувати цікаве дозвілля".

Також тренери навчали учасників тому, як знайти костюм, якщо немає можливості придбати його в спеціальних магазинах. Позаяк, це вартісний реквізит, де його можна знайти, як його можна зробити з речей, які лежать вдома. 

Стрічка новин