У Хоролі вшанували пам'ять дитячого письменника Бориса Комара

У Хоролі вшанували пам'ять дитячого письменника Бориса Комара

Ім’я Бориса Панасовича Комара відоме не тільки на Хорольщині, а й далеко за межами України. Талановитий автор писав для дітей, а також перекладав з російської та білоруської мов, та і його твори були перекладені на багато мов світу.

5 червня 2018 року видатному корифею дитячої літератури Борису Комару, виповнилося б 90 років. Але, 26 січня цього року, він відійшов за межу вічності. Його твори читачі пам’ятають ще з дитинства. І цікавість до прози письменника не минає і сьогодні, адже він належав до найпопулярніших дитячих прозаїків в Україні.

Щоб ще раз поринути у щасливий і прекрасний світ дитинства творів Бориса Комара, в районній бібліотеці для дітей відбулася година цікавих повідомлень, присвячена життю і творчості письменника.

Все найкраще, найлюдяніше закладається в дитинстві. Це – одна з головних моральних тем усієї прози Бориса Комара. Світ його героїв ніколи не міліє ні духовно, ні художньо. В цьому переконалися учні 8-Б класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, для яких був проведений захід. Діти переглянули презентацію про Бориса Комара, прослухали цікаві повідомлення з його життя та познайомилися з переглядом літератури „Захопливий світ книг Бориса Комара”.

Книги, а також їхній автор, назавжди лишилися в щасливому й прекрасному краї, і край той зветься – дитинство. Та найбільша нагорода для письменника – це велика популярність його творів серед читачів.

Стрічка новин